Novinky
Domov > Novinky > Obsah
Jiyuan mesto 2016 Nanshan Rin šiesteho bicyklov Open

Hĺbkové rozvoja na podporu národných Fitnes aktivity, skúsenosti jiyuan nan shanand #39; s vidieka amorous pocity, šírku oblasti priehrady xiaolangdi žltá rieka si zelené jazdu. Jiyuan mesto 2016 nanshan andquot; ringandquot; 6.bicyklovOtvorenie sa bude konať dňa 21. srpna

Otvorené bicyklov hostiteľom jiyuan mesto, domov sa nachádza v krásnej prírodnej scenérii nanshan, 35 km trati boli väčšinou rampy. Súťaž je rozdelená na horskom bicykli, mladí muži, stredného veku-muži, ženy, ako aj cestné kolo skupina štyroch kategórií. Po intenzívnej hospodárskej súťaže, štyri kategórie koruny boli Chen Xiangyuan Hu Ziyun v jiangxi, hunan, zhejiang Liao Binbin, jiangxi Zhou Kejiang vyhral.

Naše city bike open od roku 2011 úspešne prebehla šesť sedenie, každoročne láka mnoho cyklistických nadšencov z celej krajiny k účasti. , tak povediac, stala andquot; tour DE nan shanandquot; otvorené mesto andquot; zelená cardandquot; zahraničnej výmeny, posilniť priateľstvo, stal Novostavba jiyuan, vytvorte novú pozitívnu silu života!

ODIN jazdec vyhral majster, je najlepšie vybrať ODIN uhlíka preteky horských dvojkolesia: